+90 542 591 7971

Sosyal Medyada Biz

HAKKIMIZDA

Cami Halısı 1997 yılında entegre iplik tesisi kurarak, sektörün önde gelen firmaları için halının ana ham maddesi olan ipliği üretmekle faaliyetlerine başlamıştır. Kaliteli ürünleri sayesinde uzun yıllar bu görevini başarıyla sürdürmüştür. Bu süreç içerisinde elde etmiş olduğu bilgi ve birikimini entegre elektronik ve bilgisayarlı Cami halısı tesisi yatırımı ile birleştirerek Cami Halısı markasını sektöre kazandırmış, ipliğin yanı sıra duvardan duvara halılar üretmeye başlamıştır.
 
Yepyeni markasıyla sektörde iplik üreticisi olarak elde etmiş olduğu ünü çok daha ileri seviyeye taşımayı hedefleyen Cami Halısı, kaliteli bir ürünün kaliteli malzemeler kullanılarak ortaya çıkacağı bilinciyle faaliyetlerini sürdürmektedir.
 
Kullanmış olduğu malzemelerin niteliği ile üretim, satış ve satış sonrası süreçlerde vermiş olduğu hizmetin kalitesi, Cami Halısı, Cami halısı sektörünün öncüsü olma hedefini gerçekleştirmedeki en büyük yardımcısı olmaktadır.
 
“İnsan her şeyin en iyisine layıktır.” anlayışını benimsemiş olan yönetim ve üretim kadrosuyla Cami Halısı, bugüne kadar olduğu gibi gelecekte de en iyi ve en kaliteliyi üretmeyi garanti etmekte; yurt içinde olduğu gibi yurt dışındaki başarısını tüm dünya ülkelerinde elde etmek amacıyla üretimlerine eş kalitede devam etmektedir.

 

YORUM YAPIN