+90 542 591 7971

Sosyal Medyada Biz

CAMİLERİMİZİN İHTİŞAMINA DEĞER KATAN DONATILAR

Heybetli minarelerin gölgesinde ibadet ve dualara açılan kapılardır camilerimiz. Her cami kendine has özelliklerle donatılırken ibadetlerimizin Allah katına ulaştığı bu kutsal mekanlarda bizi neler karşılıyor? İlk dikkatimizi çeken şeyler ne oluyor? Camilerin huzur ortamı olmasına hangi unsurlar katkı sağlıyor? 
 
Kimi zaman güneş ağarmadan sabah namazına, kimi zaman bir öğle, kimi zaman ikindi, kimi zaman akşam ve kimi zamanda yatsı namazları için buluşma noktamız olan camiler biz Müslümanlar için kutsal mekanlar arasında yer alıyor. Camilerimiz, heybetli minarelerinin gölgesinde ibadet ve dualara açılan kapılarımız, evimiz oluyor. Omuz omuza saf tuttuğumuz camilerde başımız secdeye değerken yüreğimizdeki dualarda gökyüzüne yükseliyor. 
 
Minarelerinden kubbelerine, avizelerinden cami halısı 'na kadar tüm donatılarıyla ibadetlerimizin merkezi olan camilerimizde ki her detay büyük önem taşıyor. Her donatı camilerimizin ihtişamına değer katarken ibadet için camilerde buluşan insanların dikkatini çeken donatılardan birisi ise cami halıları oluyor. Her cami farklı bir renk ve desende halılarla donatılırken başımızı secdeye koyduğumuz cami halısı temiz olmaları kadar hijyenik olmalarıyla da önem taşıyorlar. İşte tam bu noktada camihalisi.net devreye giriyor. En kutsal mekanlarımızdan camiler ve mescitler için renk renk, desen desen halılar sunan camihalisi.net aynı zamanda hijyenik ve sağlıklı cami halıları ile öne çıkıyor.