+90 542 591 7971

Sosyal Medyada Biz

CAMİ HALISI SEÇİMİNDE KALİTE

Biz Müslümanlar için büyük bir değere sahip olan camilerimiz yüksek minareleri, görkemli kubbeleri ile şehirlerimize, illerimize daha doğrusu bulunduğu yerin güzelliğine güzellik katar.

İslam dini açısından önem içeren camileri donatırken aynı inşaat bölümünde olduğumuz gibi çok titiz olmalıyız. Kesinlikle de cami halısı modelleri seçerken de kalitesinden ödün vermememiz gerekir.

Sadece ibadet etmek namaz, kılmak için camilere gitmemeliyiz aynı zamanda her namaz vaktinde olduğu gibi ezandan önce hocalarımızın veya müezzinlerin bize anlattığı dinimizin hakkında bilgileri hadis-i şerifleri, ayetleri dinlemek ve öğrenmek içinde camilere gitmeliyiz.

Vaktimizin çoğunu camilerde geçirmemiz gerekirken tabi o camilerde oturduğumuz namaz kıldığımız halıların kalitesi ve temizliği de önemlidir. Bu bakımdan düşünecek olursak cami halısı ibadet mekanlarımızda yeri çok önemlidir.

Camilerimizi baştan başa saran cami halısı hem sağlamlığıyla insanlara ibadet rahatlığı sağlamalı hem de görünümleriyle şık durmalı ve camilerimize verdiği renkle bizi büyülemeli.

Cami halıları her modeli her rengi çeşitli motifler ve dokularla süslenir. Bazı cami halıları sade ve şık görümlüdür bazıları ise motifli renkli olurlar. Cami halıları teknolojiden yararlanılarak yüksek kalite ve güvenle size sunulur. Cami halıları camilerimizin her zaman vazgeçilmez bir parçası olmuştur.