+90 542 591 7971

Sosyal Medyada Biz

Cami Halınız Deformasyona Uğramasın

Cami halısı modelleri, yün cami halıları ve sentetik halı modelleri olarak sektörde bulunmaktadır. Sentetik halılar için ayrı temizlik malzemeleri, yün cami halıları için ise ayrı temizlik malzemesi kullanılması gereklidir.
        
Genellikle camilerde sentetik halılar tercih edilmemektedir. Yün cami halıları camiler için daha çok tercih edilir durumdadır. Yün cami halıları ibadetleri için camilere gelen cemaate ayrıca bir rahatlık ve konfor sağladığı için bizde size yün cami halıları öneriyoruz.
 
Temizlik malzemelerinin kullanımında, kullanılan temizlik malzemelerinin cami halınıza uygun olup olmadığını kontrol edin. Halınıza uygun olmayan temizlik malzemeleri cami halınızın ömrünü kısaltacağı gibi, yanlış temizlik malzemesi kullanılmasında, görünüm olarak da halılarınız deformasyona uğrayabilir.
 
Cami halısı temizliği sonrasında halınızı kesinlikle ıslak bırakmayın, hızlı kuruma ile havalandırma için caminizin camlarını açarak havalandırmayı ve kurumayı hızlandırın. Caminizde klima mevcut ise halınızın hızlı kuruması için klimalarıda kullanabilirsiniz. Cami halısı temizliğinde kullanacağınız temizlik malzemelerini seçerken ilgili firmalardan profesyonel destekte alabilirsiniz.