+90 542 591 7971

Sosyal Medyada Biz

CAMİ HALILARINDA HİJYEN

Camiler Allah’a dua ettiğimiz Allah‘la sanki bir bütün olduğumuz yerdir. Camilerimiz bununla birlikte içimize huzur ve güven veren tek ibadet mekanımızdır. Camilerimiz yapı olarak çok benzeseler de aslında her cami yapısal olarak çok farklıdır.
 
Camilerimiz şefkatin bitmediği ve huzurun dalga dalga gönüllerimize yayıldığı ibadet dergahlarımızdır. İçinde kullanılan her bir eşya da camilerimize ahenk katar. Bu eşyaların başlıcası ise cami halısı dır. Her cami birbirinden farklı cami halısı modelleri ile donatılmıştır. 
 
Cami halıları için camilerimizin olmazsa olmazı diyebiliriz. Camilerimizin tabanlarını baştan sona kaplayan cami halıları hem kaliteleriyle cemaatlere ibadet konforu sağlamalı hem de görünümleriyle camilerimizi renklendirmelidir.
 
Teknolojinin de sunduğu tüm imkanlardan faydalanılarak üretilen cami halısı modelleri ibadet dergahlarımızın hem süsü hem de en temel ihtiyacı durumundadır.
Cami halısında istenilen model ve rengin yanı sıra kalite unsurlarını da sunan cami halısı firmaları tüm taleplere cevap verebilmektedir. Gerek kolay temizlenebilirlik, gerekse hijyenik ve bakteriyel özelliklerde sunulan cami halılarında uzun ömürlülükte esastır.